CENSO

centrum spracovania odpadov

BaterDATA

Databáza BaterDATA obsahuje záznamy o prenosných typoch batérií a akumulátorov vyskytujúcich sa na trhu. Cieľom tejto databázy je poskytovať informácie o výrobcovi, type, vlastnostiach a zložení (materiálové listy) rôznych typov prenosných batérii a akumulátorov.

Databáza obsahuje taktiež fotografie batérii a akumulátorov umiestnených v databáze, ktoré sa zobrazujú v pravej hornej časti vyhľadávacieho formulára pri kliknutí na konkrétny záznam. V súčasnosti databáza obsahuje niekoľko sto záznamov batérií, akumulátorov a materiálových listov, pričom je neustále dopĺňaná o nové záznamy.Pre spustenie databázy je potrebné heslo, ktoré Vám zašleme po vyplnení formulára a jeho zaslaní na e-mailovú adresu tomas.havlik@tuke.sk. Údaje zaslané vo formulári slúžia len ako informácia o potencionálnom používateľovi.

Demo verziu databáty BaterDATA vo formáte *.zip si môžete stianuť TU!. Po stiahnutí súboru do počítača je potrebné súbor rozbaliť. Po rozbalení spustíte databázu dvojklikom na súbor "BaterDATA.mde". Na spustenie databázy je potrebné mať nainštalovaný MS Access. Na prezeranie materiálových listov je potrebné mať nainštalovaný Adobe Acrobat Reader

Každý odpad je cennou druhotnou surovinou